20-calowy monitor LED w przystępnej cenie od BenQ

BenQ GL2030M

Projektanci BenQ zaprojektowali serię GL w nowym stylu, zgodnym z filozofią Lookin’ Great, wyrzekając się zimnej, klinicznej nowoczesnej aury na rzecz ciepła, swobody i poczucia stylu. Tak przynajmniej twierdzi samo BenQ. Idea Lookin’ Great ma dotyczyć jednak nie tylko strony wizualnej serii GL, ale również możliwości graficznych – dynamicznego obrazu, który dodatkowo zwiększa swoje walory dzięki 5ms czasowi reakcji matrycy. Co więcej, nowy model z serii GL generuje obraz z dynamicznym kontrastem 12 milionów:1 (DCR). W najnowszym modelu serii GL BenQ zastosował technologię Senseye Human Vision, dzięki której ma być polepszona jest jakość i wyrazistość barw, kontrastu i jasności.

BenQ GL2030M posiada zestaw niezbędnych portów: D-Sub, DVI-D, Line-In oraz gniazdo słuchawkowe. Co więcej, posiada również wbudowane głośniki stereofoniczne o mocy 2x 1 W. Maksymalny pobór mocy monitora to 27W.

Monitor BenQ GL2030M jest już dostępny na polskim rynku w sugerowanej cenie detalicznej 569 zł (z VAT). Gwarancja 24 miesięcy door-to-door.