PS3 Slim, czyli konsola jeszcze mniejsza, cieńsza i w dodatku - lepiej się sprzedająca

Aktualizacja systemu konsoli PlayStation 3 wprowadza usługę PS Plus

Dziś pojawiła się do pobrania aktualizacja systemu operacyjnego dla konsoli PlayStation 3. Dzięki niej, zyskamy dostęp do usługi PlayStation Plus, edytor wideo i galerię zdjęć.

Po pobraniu aktualizacji do konsoli PlayStation 3 zmieni się w naszej konsoli bardzo wiele. System został zintegrowany z Facebookiem, dzięki czemu możemy w wygodny sposób porozumiewać się z naszymi „pozakonsolowymi” przyjaciółmi. Główną, najważniejszą zmiana, jest jednak PlayStation Plus. To płatny dodatek do sieci PSN, dzięki któremu można przeglądać i pobierać eksluzywne treści a także kupować taniej te ogólnodostępne. Jak twierdzi Piotr, nasz grafik i dumny posiadacz PlayStation 3, po wykupieniu dziś rano rocznej subskrypcji za 199 zł, otrzymał gry już teraz za darmo o wartości 250 zł. A to dopiero pierwszy dzień…

Inne zmiany nie są tak spektakularne. Od teraz, przeglądając listę przyjaciół widać ich poziom zdobytych Trofeów. System też umożliwia umieszczanie, przeglądanie i komentowanie zdjęć na Facebooku i Picasa. Można też umieszczać klipy wideo na Facebooku i YouTube’ie.

Użytkownicy mogą od teraz również oceniać materiały na PlayStation Store w pięciostopniowej skali. Rozbudowano też funkcje zarządzania oszczędzaniem energii w konsoli.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.