Finaliści mundialu na nasza-klasa.pl

Kibice zgromadzeni wokół kont mundialowych drużyn na nasza-klasa.pl mają dostęp do informacji oraz materiałów przygotowanych przez dziennikarzy Telewizji Polskiej.

– Wszystkie drużyny, które zakwalifikowały się na mistrzostwa, mają w NK swoje oficjalne profile. Zawierają one najważniejsze informacje, a co ważniejsze, zrzeszają kibiców o wspólnej pasji. Mogą oni komentować najświeższe wydarzenia, a także brać udział w licznych konkursach i plebiscytach. Konta oficjalne poświęcone sportowi śledzi już ponad 700 tys. osób. Spodziewamy się więc, że piłkarskie profile spotkają się z dużą popularnością wśród naszych użytkowników  – mówi Joanna Gajewska, rzecznik NK.

Dzięki współpracy z TVP, na NK pojawią się relacje przygotowane przez dziennikarzy Telewizji Polskiej. Internauci uzyskają dostęp do materiałów wideo bezpośrednio z boisk i zgrupowań. Są one przygotowywane przez dziennikarzy sportowych obecnych w RPA.

Ważnym elementem akcji jest oficjalne konto turnieju oraz ranking kibica. Ma on za zadanie wskazać, która z zakwalifikowanych drużyn posiada najwięcej fanów wśród polskich internautów. Pozycja w rankingu zależy od liczby Użytkowników zgromadzonych wokół profilu danej reprezentacji.

Konta poszczególnych drużyn można znaleźć w katalogu kont polecanych, a także pod adresami zbudowanymi wg schematu: nk.pl/nazwadruzyny.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.