Z okazji dnia dziecka, życzymy wszystkim dzieciom czerpania radości z życia

iGAME FAMILY – pierwsza na rynku konsola dla małych dzieci

Konsole

Zabawa i ruch to naturalne formy aktywności dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, i jednocześnie czynniki konieczne do prawidłowego rozwoju organizmu. Nauka przy pomocy zabaw i gier wyzwala u dzieci ciekawość, motywację do wykonywania zadań i interakcji z rówieśnikami i dorosłymi, a gry komputerowe wykorzystywane są coraz częściej w celach edukacyjnych oraz terapeutycznych.

iGAME FAMILY to pierwsza na rynku konsola przeznaczona dla najmłodszych. iGAME FAMILY to kolekcja gier logicznych i zręcznościowych, które motywują społeczno-emocjonalną aktywność dziecka: Firecracker, Sudoku, Tanks, tenis, kręgle, trampolina, ping pong i rzutki. Zabawa wymaga nie tylko przetwarzania informacji, ale również aktywności fizycznej – ruchy gracza są wyświetlane na ekranie telewizora, co pozwala na śledzenie błędów i postępów.

Taki dobór gier logicznych i zręcznościowych oraz użyta technologia sprawiają, że dziecko ćwiczy refleks i koncentrację, poczucie przestrzeni, rozwija wyobraźnię wcielając się w zawodników różnych dyscyplin sportowych i poznaje zasady gry zespołowej. Ponadto mali gracze trenują zdolności zapamiętywania i logicznego myślenia.

Również rodzice mogą aktywnie włączyć się w zabawę z dziećmi lub wykorzystać iGAME FAMILY jako stację dokującą do swojego iPoda. Korzystając z iGAME FAMILY można przeglądać pliki i foldery ze swojego iPoda i odtwarzać je na telewizorze, wybierając swoją muzykę, wideo, podcasty, vidcasty, teledyski, filmy czy programy TV.

Konsola iGAME FAMILY dostępna jest w cenie 399 złotych. Więcej informacji o urządzeniu znajdziecie na stronie producenta.