Projektor mierzy 309 x 290 x 111,5 mm, zaś waży 4,8 kilograma

Pierwszy na świecie projektor RGB LED

Samsung Electronics, zapowiedział rynkową premierę pierwszego na świecie projektora RGB LED o jasności 1 000 ANSI lumenów. W modelu SP-F10M jako źródło światła zastosowano diody LED.

W modelu SP-F10M jako źródło światła zastosowano diody LED, dzięki którym urządzenie zapewnia żywotność lampy wynoszącą 50 000 godzin w trybie Eco. W rezultacie projektor jest przyjazny dla środowiska oraz wygodny i tani w eksploatacji. Zastosowanie diod LED, sprawia, że urządzenie dostarcza takiej samej jasności przez cały okres jego użytkowania. Standardowe projektory wymagają wymiany lampy po 3 000 godzin eksploatacji, podczas gdy model SP-F10M wyposażono w źródło światła, które gwarantuje 50 000 godzin w trybie Eco. Oznacza to 17 razy dłuższą żywotność niż w tradycyjnych urządzeniach tego typu.

Większa intensywność oraz skala barw pozwala na szersze zastosowanie projektora w placówkach edukacyjnych i rządowych oraz korporacjach, gdyż obraz może być wyświetlany na białych tablicach i ekranach, jak również na czarnych tablicach.

Dzięki wyeliminowaniu z procesu produkcji tradycyjnych żarówek halogenowych, które zawierają rtęciowe włókna żarowe, udało się znacznie zredukować zagrożenie dla środowiska naturalnego związane z ich utylizacją. Co ważne, koszty z nią związane, składają się na całkowity koszt posiadania produktu (TCO) podczas cyklu jego życia.

Za pomocą pilota można wygodnie sterować urządzeniem, regulować głośność, nanosić zmiany oraz zarządzać plikami. Informacje dotyczące pracy projektora mogą być również monitorowane i kontrolowane w czasie rzeczywistym. Dodatkowo, technologia Dust Filter Free pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze, czyniąc urządzenie bezobsługowym.

Specyfikacja techniczna:

  • Rozdzielczość 1024 x 768 pikseli
  • Rozmiar obrazu od 40 do 300 cali
  • Port USB oraz aplikacja PC-free Office Viewer, umożliwiająca wyświetlanie dokumentów Office i Adobe PDF bez pomocy komputera
  • Złącze HDMI
  • Złącze RJ45
  • Głośnik mono 7W
0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.