Wakacyjna impreza dla wszystkich fanów konsoli Xbox 360

Xbox Fun Day 2010

Xbox Fun Day to cykl imprez skierowanych do wszystkich fanów konsoli Xbox 360. W tym roku spotkają się oni już po raz czwarty. Tak jak w przypadku poprzednich edycji, organizatorzy Xbox Fun Day 2010 przygotowują dla uczestników zlotu ciekawe atrakcje, w tym pokazy nadchodzących tytułów, turnieje najbardziej popularnych gier oraz wieczorne atrakcje. Już wkrótce zostaną zaprezentowane dalsze szczegóły Xbox Fun Day 2010.

W tym roku zmianie ulegnie nieco formuła zlotu. Ze względów bezpieczeństwa oraz w celu zapewnienia najlepszego poziomu organizacji zlotu ograniczono liczbę osób mogących uczestniczyć w imprezie. Dla wszystkich chętnych przygotowano 500 zaproszeń, które zostaną rozdane w licznych konkursach. Więcej szczegółów na temat tego jak zdobyć zaproszenia znajdziecie na oficjalnej stronie zlotu mieszczącej się pod adresem www.xfd2010.pl już w przyszłym tygodniu.

Wszystkich chętnych do zgłaszania postulatów, opinii oraz propozycji, które zadecydują o Xbox Fun Day 2010 zapraszamy na oficjalne forum www.xbox.com, gdzie można włączyć się w dyskusję na temat zlotu.