BFBC2 Polish Championship 2010 by Hyabak zakończone – walka nie tylko o kropelki…

"BFBC2 Polish Championship 2010 by Hyabak"- oficjalne Mistrzostwa Polski w trybie Conquest gry Battlefield Bad Company 2 wygrała drużyna BenQ DELTAeSPORTS.COM, zgarniając 1 500 zł w gotówce.

W pierwszy weekend lipca odbył się ostatni mecz w BFBC2 Polish Championship 2010 by Hyabak organizowanym przez portal BFzone.pl. Najlepsza okazała się drużyna BenQ DELTAeSPORTS.COM, która nie przegrała żadnego meczu. Już po raz czwarty został rozegrany finał Polish Championship, pierwszy raz na najnowszej odsłonie Battlefielda – Bad Company 2. Turniej ten od 2005 roku był zawsze oficjalnymi Mistrzostwami Polski w trybie Conquest.

O tytuł Mistrza Polski ubiegało się w tym roku 15 drużyn, czyli aż około 140  graczy. Podczas jednego miesiąca zmagań rozegrano 35 meczów. Puchar przebiegał spokojnie i bezkonfliktowo, dzięki czemu sprawnie udało się przeprowadzić rozgrywki.

Zawody nie mogłyby się oczywiście odbyć bez sponsorów, dzięki którym w puli do wygrania było 2.700zł w gotówce, 48 szt. opakowań kropli do nawilżania oczu Hyabak oraz 5 serwerów BC2. Wszystko to dzięki Electronic Arts Polska oraz sponsorowi tytularnemu – firmie Thea Polska, producentowi kropli Hyabak.

Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

1. BenQ DELTAeSPORTS.COM – 1.500 zł oraz 24 szt. opakowań kropli do nawilżania oczu Hyabak, 0,15%, 5ml

2. Vae Victis – 800 zł oraz 16 szt. opakowań kropli do nawilżania oczu Hyabak, 0,15%, 5ml

3. Special Operations Group – 400 zł oraz 8 szt. opakowań kropli do nawilżania oczu Hyabak, 0,15%, 5ml

4. MaxFloPlaY.bc2 CQ – serwer BFBC2 na okres 1 miesiąca

5-6. 56 Kompania Specjalna / Pl.Rec.Gry.Komputerowe  – serwer BFBC2 na okres 1 miesiąca

7-8. Factors-Gamers / Kebab Team – serwer BFBC2 na okres 1 miesiąca

Zasłyszane w kuluarach turnieju: „początkowo mówiło się, że gramy o kropelki, a tu niespodzianka – nie małe nagrody w gotówce.”

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.