Dłuższy czas na akceptację nowego regulaminu nk.pl

W związku z trwającym sezonem urlopowym, nk.pl wydłuża czas potrzebny do podjęcia decyzji odnośnie akceptacji bądź odrzucenia nowych treści regulaminu i dodatkowych oświadczeń woli.

– Nk.pl zdecydowała się na przedłużenie czasu, w którym Użytkownicy mogą ustosunkować się do nowych regulacji, ponieważ zależy nam na każdym członku naszej społeczności. Nasze statystyki odwiedzin w miesiącach letnich wskazują, że wówczas ruch w serwisie jest mniej intensywny, co jest oczywiście naturalne i znamienne nie tylko dla nk.pl, ale i całej branży internetowej. Część Użytkowników nie miała zatem jeszcze możliwości zapoznać się z nowymi przepisami – mówi Joanna Gajewska, rzecznik NK.

Nowe regulacje są potrzebne, by nk.pl mogła wprowadzać kolejne produkty. – Przesuwamy premierę grup zainteresowań, by Użytkownicy, którzy nie mieli jeszcze szansy zetknąć się z nowymi regulacjami, mogli się do nich ustosunkować. Liczymy, że grupy spotkają się z równie dużym zainteresowaniem, co gry. Obecnie 9 różnych tytułów gier zaprezentowanych w serwisie zostało zainstalowanych ponad 5 milionów razy – dodaje Gajewska.

W kolejce do wdrożenia oprócz grup czekają widżety i kolejne funkcjonalności, których serwowanie możliwe będzie w oparciu o nowe zapisy. Obecnie wszystkie nowe regulacje, tj. regulamin i dodatkowe zgody, potwierdziło około 98% osób, które logowały się do serwisu od czasu zmiany zapisów.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.