Dziesięć zasilaczy w nowej serii NITRO

Chieftec Nitro

Cztery modele niemodularne w klasycznym matowo-srebrnym kolorze, od 350~500 W, są przede wszystkim skierowane do firm które tworzą komputery zwracając jednocześnie uwagę na ochronę środowiska i cenę. Posiadać mają cichy wentylator wielkości 120 mm. Chieftec już podczas konstruowania i produkcji nowej serii Nitro położył duży nacisk na optymalne wykorzystanie całych zasobów tego zasilacza. Wszystkie Modele z serii Nitro posiadają Certyfikaty 80plus, PS2 Formfaktor i ATX 2.3.

Następne sześć modeli modularnych od 550~1200 W  w grafitowo-czarnym kolorze  z grawerowaną nazwą modelu posiada dużą wydajność do około 90,01% i również cichy wentylator wielkości 140 mm. Sześć modularnych zasilaczy z serii Nitro  wyróżnia się tym, że posiadają do 8pin (6+2) PCIe 2.0 i dziesięcioma złączami SATA, po to aby np. podłączyć bardzo mocną kartę graficzną w podwójnym systemie (SLI / Crossfire).

Wszystkie zasilacze Nitro posiadają termostat, który w zależności od temperatury automatycznie się reguluje. Dodatkowo zasilacz wyposażony jest w włącznik który umieszczony jest z tyłu, co pozawala w prosty sposób włączyć/wyłączyć urządzenie.

Zasilacze Nitro zapakowane są w pudełko w którym znajduje się kabel, instrukcja obsługi i wszystkie dodatki.