Kompakt od Fujifilm z ekranem dotykowym

Fujifilm wprowadzi w najbliższym czasie model aparatu cyfrowego FinePix Z800EXR, który ma zastąpić funkcjonującą obecnie wersję FinePix Z700EXR.

Cyfrówka ma bardzo stylowy i ciekawy design. Urządzenie jest wyposażone w 3,5-calowy ekran dotykowy o rozdzielczości 460 tys. pikseli, w formacie 16:9. Aparat ma również wbudowany 12-megapikselowy sensor Super CCD EXR oraz dysponuje obiektywem Fujinon z pięciokrotnym zoomem optycznym i regulacją czułości ISO do poziomu 1 600.

Sam aparat jest bardzo poręczny, jego grubość wynosi niespełna 17 mm więc zmieści się w każdej kieszeni. Urządzenie posiada funkcję Dual Direction GUI, wykrywającą aktualną pozycję aparatu, dzięki czemu orientacja menu zmienia się automatycznie. Z kolei opcja Dual Image Display pozwala na podział ekranu na różne sposoby, w zależności od naszych potrzeb. Przykładowo, przeglądając zdjęcia możemy wybrać opcję wyświetlenia kilku obrazów naraz i szybko znaleźć właściwy. Cyfrówka dysponuje też możliwością nagrywania i odtwarzania filmów w rozdzielczości High Definition 720p.

Aparat dostępny będzie w kolorach: czarnym, czerwonym, złotym i różowym. W sprzedaży pod koniec sierpnia br. w cenie 229,95 $

Zobacz też inne kompakty Fujifilm w naszych testach

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.