Tablet pozwala na złożenie podpisu w czasie rzeczywistym i w sposób przypominający pisanie piórem po kartce papieru

Nowy tablet LCD do podpisów elektronicznych

Wacom zapowiedział dziś premierę kolejnego modelu z linii produktów przeznaczonych do cyfrowych podpisów – tablet LCD do podpisów elektronicznych STU-520.

Urządzenie sprawdzi się w bankach, hotelach i sklepach, gdyż umożliwia zarejestrowanie odręcznego podpisu w formie cyfrowej i zachowanie wysokich standardów bezpieczeństwa. Dodatkowo, tablet STU-520 pozwala w innowacyjny sposób prowadzić działania marketingowe w punktach sprzedaży. Jest to możliwe dzięki pierwszemu produktowi firmy Wacom dedykowanemu podpisowi elektronicznemu, wyposażonemu w kolorowy ekran LCD, który wyświetla obrazy i logotypy w rozdzielczości 800 x 480 pikseli.

Podobnie jak inne tablety z tej serii, STU-520 wykorzystuje opatentowaną przez firmę Wacom technologię pióra. Bezprzewodowe i niewymagające baterii pióra mają ergonomiczny kształt i nie wymagają konserwacji.

Wszystkie tablety firmy Wacom rozpoznają nie tylko ich położenie na powierzchni tabletu, ale także siłę nacisku oraz tempo pisania podczas składania podpisu. Zebrane w ten sposób dane (położenie w układzie xy oraz siła nacisku) mogą zostać wykorzystane do stworzenia indywidualnego profilu biometrycznego każdej osoby, która dokonuje podpisu.

Tablet STU-520 zostanie wprowadzony na rynek jesienią 2010 roku.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.