Świnka:

Pracownik BestBuy zawieszony za komiczny filmik, naśmiewający się z fanów iPhone’a

Pewien pracownik sklepu BestBuy ze stanu Missouri został zawieszony i prawdopodobnie zostanie zwolniony, ponieważ umieścił komiczny filmik na YouTube'ie, ośmieszający fanów iPhone'a.

W serwisie YouTube pojawiło się kilka kreskówek, ośmieszających fanów marki Apple’a, a w szczególności zapatrzonych w iPhone’a. Filmiki przedstawiają misia, który przechodzi do świnki aby zakupić iPhone’a. Świnka twierdzi, że telefon Apple’a już wysprzedano i proponuje w zamian smartfon Evo 4G marki HTC, podając przy tym najróżniejsze argumenty – najpierw racjonalne, a potem już absurdalne i kabaretowe (m.in. że Evo 4G ma aplikację, która stworzy prywatną wyspę). Miś jednak jest niezłomny i ciągle odpowiada: „Nie obchodzi mnie to”.

Chociaż w treści filmiku nie jest wymienione nazwisko twórcy, ani też marka BestBuy, wideo zostało powiązane z Brianem Maupinem, który pracuje w BestBuy w Kansas City. Według Associated Press, Maupin został zawieszony wkrótce po tym, jak wideo trafiło do Sieci, i będzie oficjalnie zwolniony w poniedziałek.

Ciekawe, czy przy otrzymywaniu wymówienia, powie swoim szefom „i don’t care”?! Uwaga, chociaż poniższy filmik jest komiczny, to zawiera wulgarne zwroty w języku angielskim. Nie radzimy również oglądać go zagorzałym fanom iPhone’a.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.