Ambasadorką serii myPhone Simple Life jest znana aktorka i wokalistka – Izabela Trojanowska

Solidny telefon dla seniora lub dziecka

Telefon myPhone 1060 Grand posiada duże, wyraźnie opisane klawisze, duży wyświetlacz z czytelną czcionką oraz intuicyjne menu, a jego obudowa wykonana jest z materiałów o podwyższonej trwałości.

Telefon myPhone 1060 Grand to nowy przedstawiciel serii urządzeń przyjaznych dla użytkownika – myPhone Simple Life. Urządzenia tej serii cechuje prostota obsługi, a także szereg funkcjonalnych ułatwień, takich jak powiększona klawiatura, czy czytelny ekran. Obok dużej klawiatury i czytelnego wyświetlacza, dodatkowym atutem myPhone 1060 Grand jest ergonomiczna i praktyczna obudowa. Wykonana została z wysokiej jakości tworzyw sztucznych o zwiększonej odporności na zarysowania i podwyższonym stopniu trwałości.

Bardzo funkcjonalnym rozwiązaniem użytym w myPhone 1060 Grand jest zastosowanie przełączników suwakowych do obsługi kilku ważnych funkcji. Za ich pomocą możemy blokować klawiaturę, możemy też włączać i wyłączać wbudowaną dwudiodową latarkę lub radio FM.

Telefon wyposażono w monochromatyczny wyświetlacz, o rozdzielczości 128×64 pikseli i podwyższonym stopniu kontrastu, zwiększającym czytelność wyświetlanych informacji. myPhone 1060 Grand obsługuje funkcję SOS, umożliwiającą wezwanie pomocy w sytuacji awaryjnej. Po jej uaktywnieniu włączony zostaje głośny sygnał alarmowy. Następnie na pięć zdefiniowanych wcześniej numerów zostaje wysłany alarmowy SMS. Potem telefon nawiązuje połączenia kolejno z każdym ze zdefiniowanych numerów, w trybie głośnomówiącym.

myPhone 1060 grand wyposażony został w baterię o pojemności 1200 mAh. Pozwala ona na działanie urządzenia w trybie czuwania do 21 dni lub do 240 minut rozmów.

Sugerowana cena detaliczna telefonu to 299 złotych brutto.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.