Stylowe i funkcjonalne akcesoria do urządzeń Apple

W sprzedaży są już dostępne stylowe akcesoria Just Mobile do urządzeń marki Apple - uchwyt samochodowy do iPhone'a, przenośna bateria dla iPhone'a i iPoda oraz podkładka pod mysz dla Maków.

Uchwyt Xtand Go to rozwiązanie dla posiadaczy iPhone’ów, którzy często podróżują samochodem. Przymocowany do szyby lub deski rozdzielczej samochodu – zabezpieczy telefon podczas jazdy oraz usprawni jego obsługę. Uchwyt wyposażono w przyssawkę wraz z mechanizmem szybkiego i wygodnego mocowania. Dwa kulkowe łożyska zapewniają możliwość obrotu w dowolnym kierunku, aby w pełni dopasować ustawienie iPhone’a do potrzeb użytkownika.

W korpusie uchwytu ukryto niewielki śrubokręt umożliwiający dokręcenie łożysk w przypadku ich obluzowania. Dodatkowo, dzięki specjalnym klipsom montażowym, uchwyt może obsłużyć także inne urządzenia (np. nawigację GPS).

Z kolei Just Mobile Gum Plus to przenośna bateria o pojemności 4400 mAh i wysokim natężeniu prądu na wyjściu (do 1000 mA), która może być szczególnie przydatna w sytuacjach ograniczonego dostępu do stałego źródła zasilania. Dzięki Gum Plus można dłużej rozmawiać, słuchać muzyki, korzystać z Internetu lub oglądać filmy wideo na iPhone’ie, iPodzie lub innych urządzeniach zasilanych przez USB.

Bardzo przydatna jest diodowa sygnalizacja, która umożliwia precyzyjne kontrolowanie stanu naładowania baterii. Design urządzenia został doceniony w prestiżowym konkursie Red Dot Design Award 2010.

Z myślą o wymagających użytkownikach komputerów Mac, zaprojektowana została unikatowa podkładka pod mysz Alupad. Sprawdza się ona przy obsłudze myszek optycznych i laserowych, a antypoślizgowe stopki zapewniają stabilne położenie na każdym stole lub biurku. O charakterze podkładki decyduje eleganckie i trwałe anodyzowane aluminium, z którego jest wykonana. Alupad, podobnie jak bateria Gum Plus, jest laureatem nagrody Red Dot Design Award 2010.

Ceny

Cena uchwytu Xtand Go to 110 zł brutto. Bateria Just Mobile Gum Plus kosztuje 199 zł, a zakup podkładki Alupad to wydatek 200 zł. Akcesoria dostępne są w ofercie partnerów Konsorcjum FEN – dystrybutora marki Just Mobile w Polsce.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.