Telefon myPhone 9005TV BARRY – dwusimowe, tanie QWERTY z telewizją

myPhone 9005TV BARRY

Polski producent telefonów komórkowych systematycznie wprowadza w swoich produktach rozwiązania znane dotychczas z dużo droższych urządzeń. I tak w nowym myPhone 9005TV BARRY oprócz obsługi dwóch kart SIM zastosowana została klawiatura QWERTY, pomocna przy pisaniu wiadomości tekstowych, a także track-ball ułatwiający poruszanie się po menu telefonu.

myPhone 9005TV zamknięty został w obudowie wykonanej z plastików wysokiej jakości (wedle zapewnień producenta) i metalu. Większa część powierzchni telefonu jest delikatnie gumowana, co ma zwiększać wygodę obsługi i zmniejszać ryzyko wypadnięcia z dłoni.

Nowy myPhone zainteresuje osoby często udające się w podróże zagraniczne. Działa w czterech zakresach częstotliwości (GSM 850/900, DCS 1800 i 1900 MHz), co w połączeniu z prostą obsługą dwóch kart SIM – np. różnych operatorów z różnych krajów – jest bardzo praktycznym i wygodnym rozwiązaniem.

myPhone 9005TV BARRY sprawdzi się zarówno jako telefon, jak i przenośne centrum rozrywki. Posiada wbudowany odbiornik telewizji analogowej pozwalający na oglądanie na dwucalowym ekranie ulubionych programów nadawanych przez takie stacje jak TVP1, TVP2, Polsat, TVN, TV4 czy PULS TV. Wbudowane odtwarzacze plików audio i wideo zwiększają rozrywkowe możliwości telefonu. W 9005TV znajdziemy również radio FM, dyktafon i aparat cyfrowy. Telefon obsługuje karty pamięci formatu micro SD i wspiera aplety JAVA.

Model 9005TV zasilany jest przez akumulator litowo-jonowy o pojemności 1 100 mAh. Pozwalać ma on na działanie urządzenia w trybie czuwania do 7 dni oraz do 270 minut rozmów.

Sugerowana cena detaliczna – 399 złotych brutto – jest kolejnym atutem prezentowanego modelu. myPhone 9005TV BARRY objęty jest 24-miesięczną gwarancją producenta w systemie „door-to-door”.