Najnowsza aktualizacja map dla aplikacji AutoMapa już dostępna

Wielka aktualizacja AutoMapy

AutoMapa udostępnia trzecią w tym roku aktualizację map Polski i Europy, która zawiera dane mapowe przygotowane zaledwie 2 tygodnie temu.

Trzecia tegoroczna aktualizacja map programu AutoMapa jest jedną z najszybszych w jej historii. W zaledwie 2 tygodnie po zakończeniu zbierania danych mapowych zostają one udostępnione użytkownikom AutoMapy. Mapy Polski zostały opracowane na dzień 26 czerwca 2010 roku i są to najaktualniejsze dane mapowe naszego kraju dostępne dla użytkowników nawigacji GPS. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, w tym roku AutoMapa zamierza opublikować co najmniej sześć aktualizacji map i co najmniej trzy aktualizacje programu.

Mapa Polski wzbogaciła się o plany nawigacyjne kolejnych 841 miejscowości, dzięki czemu już 13 989 miasta i miejscowości posiadają dokładne plany nawigacyjne. Nieustannie rośnie również liczba miast i miejscowości, w których znajdują się kształty budynków wraz z dokładnymi adresami punktowymi – ich liczba osiągnęła poziom 3357 sztuk.

W najnowszych mapach opracowanych przez firmę Geosystems Polska znalazło się również ponad 90 tysięcy nowych budynków opracowanych w technologii 2D i 3D. Ich łączna liczba osiągnęła w ten sposób niemal 3 miliony.

Posiadaczom AutoMapa Europe, oprócz nowych map Polski, udostępnione zostają najnowsze dane mapowe 44 krajów Europy przygotowane przez firmę NAVTEQ.

Nowe mapy Polski i Europy, oznaczone symbolem 1006 do poprawnego działania wymagają programu AutoMapa w wersji 6.5 i są dostępne bezpłatnie na stronie AutoMapy dla wszystkich użytkowników posiadających ważną subskrypcję.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.