Impreza Gigabyte Overhauling rozpoczyna się 16 września 2010 roku

Gigabyte Overhauling, czyli raj dla graczy i overclockerów

Impreza Gigabyte Overhauling przyciągnie miłośników gier, przeróbek sprzętowych i overclockingu z Europy, Azji i obydwu Ameryk. Organizatorzy spodziewają się ponad 1,2 mln zgłoszeń.

Zgłoszenia do konkursu Gigabyte Overhauling można nadsyłać między 16 sierpnia a 12 września 2010 roku. Konkurs podzielony został na dwa segmenty. W jednym z nich pod uwagę brany jest ogólny wynik testu 3D Mark Vantage, zaś w drugim wynik 3D Mark Vantage z pojedynczą kartą graficzną. Pięciu zwycięzców otrzyma nagrody ufundowane przez tak znanych producentów z rynku PC jak GIGABYTE, ATI, ENERMAX, Aero Cool, GEIL i Huntkey.

Ta ostatnia firma została ogłoszona przez Futuremark jedynym dostawcą zasilaczy na imprezie Gigabyte Overhauling. Jako jedyny autoryzowany dostawca zasilaczy, Huntkey zaprezentuje całemu światu nowy model X7 1200W. Zasilacz z serii X7 będzie nagrodą końcową dla zwycięzców lub zostanie przyznany w drodze losowania. W skład serii X7 wchodzą modele o mocy 1200W i 900W, przeznaczone specjalnie dla graczy i specjalistów od podkręcania.

Aby więcej osób mogło za darmo wypróbować produkty Huntkey, firma oficjalnie ogłasza uruchomienie strony internetowej poświęconej konkursowi.

Więcej informacji na temat samej imprezy znajdziecie natomiast na stronie futuremark.com.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.