Nowa wersja Hotmaila dla wszystkich!

Ponad 350 milionów użytkowników bezpłatnej poczty Hotmail z 220 krajów może już korzystać z nowej wersji systemu pocztowego, który wnosi ze sobą kilka zasadniczych zmian.

Nowy Hotmail pozwala przeglądać wiadomości w wątkach lub w tradycyjny sposób oraz zawiera wiele prostych w obsłudze opcji filtrowania i przeszukiwania wiadomości. Ułatwia także odtwarzanie multimediów i przeglądanie zdjęć oraz zawiera wbudowany komunikator Messenger. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom w nowej wersji, pocztę można przeglądać według wątków, dat lub na wiele innych sposobów, w zależności od potrzeb i preferencji. Zdjęcia i filmy przesyłane przez naszych znajomych, dzięki wbudowanemu odtwarzaczowi można oglądać wewnątrz wiadomości, bez konieczności otwierania kolejnych okien przeglądarki.

Każdy z użytkowników dostaje dodatkowo darmowy dostęp do wirtualnego dysku SkyDrive o pojemności 25 GB, dzięki czemu może wysyłać np. link do udostępnionych folderów z ponad 200 zdjęciami, z których każde może mieć maksymalną wielkość do 50 MB. Zdjęcia w wiadomościach przesyłane są jako miniatury, a jedno kliknięcie na nie pozwala obejrzeć je w pełnym rozmiarze. Żaden inny system pocztowy nie oferuje takich możliwości.

W łatwy sposób dostaniemy się też do naprawdę ważnych wiadomości dzięki wielu możliwościom porządkowania i przeszukiwania wiadomości. Korzystając z poczty Hotmail każdy użytkownik jest chroniony przed spamem i wiadomościami komercyjnymi. Można nimi też łatwo zarządzać, stosując zestaw prostych w użyciu filtrów, w tym filtrów działających wstecz. Jedno, dwa kliknięcia wystarczą, aby niechciana poczta była kasowana czy też przesyłana do wybranych folderów lub blokowana. Nie trzeba ustawiać skomplikowanych reguł.

Z kolei wiadomości np. z banków mogą być dodatkowo wyróżnione, co ułatwi identyfikację e-maili pochodzących z zaufanego źródła. Co więcej, poczta Hotmail zapamiętuje indywidualne preferencje antyspamowe użytkowników. Filtry pozwalają zgodnie z indywidualnymi potrzebami zarządzać także powiadomieniami z serwisów społecznościowych oraz innymi wiadomościami, które użytkownik poczty Hotmail może zakwalifikować jako niechciane przesyłki.

Kilka nowości pojawiło się także w kalendarzu poczty Hotmail. Umożliwiono zarządzanie zaproszeniami na wydarzenia, ustawianie przypomnień oraz udostępnianie terminów znajomym i rodzinie. Kalendarz można synchronizować z telefonami komórkowymi (z systemem operacyjnym Windows Phone, na urządzeniach RIM BlackBerry i Nokia oraz na niektórych urządzeniach innych producentów) przy pomocy usługi Exchange ActiveSync.

Dodatkowo, wewnątrz poczty zintegrowany został Windows Live Messenger, dzięki czemu prowadzenie rozmów ze znajomymi i rodziną możliwe będzie bez konieczności instalowania dodatkowych programów na komputerze. Co więcej, już pod koniec tego roku, wszyscy polscy użytkownicy będą mogli tworzyć i edytować dokumenty Word, Excel i Power Point wprost z przeglądarki, czyli tak zwanych Office Web Apps.

Więcej informacji na pocztahotmail.pl.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.