Microsoft Office dla Mac 2011

Office dla Mac 2011 nareszcie w polskiej wersji językowej i bezpłatny dla nabywców Office 2008

Nowy pakiet biurowy firmy Microsoft pojawi się na sklepowych półkach dopiero w czwartym kwartale, ale już dziś użytkownicy mogą sobie zagwarantować darmową aktualizację.

Microsoft Office dla Mac 2011, nowa wersja popularnego pakietu biurowego na platformę Mac, zadebiutuje pod koniec października br. w ponad 100 krajach na całym świecie. Dla poprawienia kompatybilności oraz ujednolicenia dostępnych opcji, nowa wersja Office dla Mac została zsynchronizowana czasowo z wersją na platformę Windows. Polskich użytkowników z pewnością ucieszy fakt, że po raz pierwszy Office dla Mac będzie dostępny w polskiej wersji językowej. Ponadto, klienci którzy od początku sierpnia nabędą pakiet Office dla Mac 2008, uzyskają prawo do bezpłatnej aktualizacji do wersji 2011 w momencie jej dostępności.

Pakiet Office dla Mac 2011 będzie oferowany na rynku w 13 wersjach językowych: duńskiej, holenderskiej, angielskiej, fińskiej, francuskiej, niemieckiej, włoskiej, japońskiej, norweskiej, hiszpańskiej oraz szwedzkiej. Nowością, która z pewnością zainteresuje użytkowników w naszym regionie, są dwie nowe wersje językowe – polska i rosyjska. W większości krajów Office dla Mac 2011 będzie dostępny już w końcówce października br., natomiast jego pełna dostępność we wszystkich regionach zostanie osiągnięta do końca roku 2010. Pełna lista krajów i dat pojawienia się nowego produktu na sklepowych półkach opublikowana zostanie w październiku br.

Od początku sierpnia uruchomiony został Program Gwarancji Technologii Microsoft Office dla Mac, zgodnie z którym każdy nabywca pakietu Office dla Mac 2008 zyskuje prawo do bezpłatnej aktualizacji do wersji Office dla Mac 2011 w momencie jej dostępności w jego kraju.

Do Programu Gwarancji Technologii Microsoft Office dla Mac kwalifikują się wszystkie zarejestrowane zakupy pakietów Office dla Mac 2008, dokonane pomiędzy 1 sierpnia 2010 a 30 listopada 2010 u autoryzowanych sprzedawców produktów firmy Microsoft.

Aby skorzystać z możliwości bezpłatnej aktualizacji Office dla Mac 2008 do wersji 2011, należy wejść na stronę internetową znajdującą się pod adresem www.officedlamac.pl i postępować zgodnie z podanymi na niej instrukcjami. Program Gwarancji Technologii będzie aktywny do 31 grudnia 2010.

Office dla Mac 2008 dostępny jest w  Polsce w dwóch wersjach handlowych:

  • Office dla Mac 2008 w wersji dla użytkowników domowych i uczniów w cenie 449 zł
  • Office dla Mac 2008 w wersji dla użytkowników biznesowych w cenie 1 449 zł
0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.