EasyPen M610 objęto 24-miesięczną gwarancją producenta

Tablet graficzny Geniusa o grubości 8 mm

Do oferty tabletów graficznych Geniusa oferowanych w Polsce dołączył EasyPen M610, który mierzy zaledwie 8 milimetrów grubości.

Genius wprowadza na polski rynek nowy tablet graficzny o nazwie EasyPen M610, który mierzy zaledwie 8 milimetrów grubości, a oferuje między innymi rozdzielczość równą 4000 LPI oraz 1024 poziomy czułości na nacisk. Szeroki obszar roboczy o wymiarach 6 na 10 cali można dopasować do monitora PC, przełączając go do formatu 4:3. Bezprzewodowe pióro, w połączeniu z szybkością odczytu ruchu na poziomie 200 punktów na sekundę, ma zagwarantować pewną kontrolę nad projektem. Używanie go zamiennie z klawiaturą i myszką powinno również skutecznie zredukować napięcie mięśni, ramion, ścięgien oraz nerwów.

Pióro można przechowywać w specjalnym zacisku po prawej stronie urządzenia. Ponadto, tablet wyposażono w 4 klawisze skrótu. Jest on kompatybilny z systemami Windows (7/Vista/XP/2000) i Mac OS X (od wersji 10.3.5). W zestawie znajduje się oprogramowanie, dwie dodatkowe końcówki pióra, bateria AAA oraz wielojęzyczna instrukcja obsługi.

Sugerowana cena detaliczna urządzenia wynosi 296 złotych brutto.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.