64-gigabajtowa karta pamięci SDXC marki Verbatim

64-gigabajtowa karta SDXC z transferem do 104 MB/s

Verbatim wprowadza na rynek nową kartę pamięci SDXC o pojemności 64 GB, która oferuje transfer danych z prędkością nawet 104 MB/s.

Verbatim wprowadza na rynek kartę pamięci SDXC (Secure Digital eXtended Capacity), która zapewni 64 GB miejsca na dane. Karta umożliwia szybkie przesyłanie danych – sklasyfikowana została w klasie 10, co oznacza, że prędkość transferu jest nie mniejsza, niż 10 MB/s. Dzięki szynie danych UHS-I, prędkości transferu danych dochodzą nawet do 104 MB/s.

Karta pracuje w systemie plików exFAT, dzięki czemu wielkość pojedynczego plików jest praktycznie nieograniczona (w teorii wynosi 16 Eksabajtów). Przydatne jest to zwłaszcza przy rejestrowaniu długich filmów w jakości HD. 64 GB pojemności pozwoli na pomieszczenie ponad 20 tysięcy 10-megapikselowych zdjęć w formacie JPEG lub 8 godzin nagrań wideo w rozdzielczości Full HD.

Karta pamięci Verbatim SDXC 64GB class 10 jest kompatybilna z systemami operacyjnymi Windows 7, Vista i XP. Działa też w urządzeniach hostach wyposażonych w najnowszą technologię SDXC.

Podczas gdy kart SD i SDHC można używać również w złączach SDXC, karty SDXC działają wyłącznie w urządzeniach hostach SDXC.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.