Pełna ochrona antywirusowa przed zagrożeniami z Internetu

AVG przedstawia pakiet AVG 2011 Internet Security

Bezpieczeństwo

Kolejny producent oprogramowania antywirusowego dodaje do swojej oferty wersję pakietu na rok 2011. Tym razem jest to firma AVG Technologies, która na rynek wprowadza AVG 2011 Internet Security. Pakiet oferuje ulepszoną ochronę podczas surfowania w sieci, większą łatwość obsługi oraz szybsze, elastyczniejsze i skuteczniejsze działanie.

99 procent dzisiejszych zagrożeń wywodzi się z internetu, a wiele z nich występuje nawet na legalnych witrynach internetowych. Z uwagi na fakt, że większość ma bardzo efemeryczny charakter – istnieje na danej stronie nie dłużej niż przez jeden dzień – kluczowego znaczenia nabrała analiza i wykrywanie zagrożeń w czasie rzeczywistym. Rozwiązanie AVG do skanowania w czasie rzeczywistym – AVG LinkScanner – pozwala użytkownikom na bezpieczne surfowanie po internecie, wyszukiwanie informacji, wysyłanie wiadomości e-mail oraz swobodne korzystanie z sieci społecznościowych.

Oprogramowanie automatycznie sprawdza i zabezpiecza w czasie rzeczywistym linki wymieniane i przesyłane w sieciach społecznościowych, takich jak Facebook i MySpace. Rozwiązanie jest proste w obsłudze i nie wymaga żadnej konfiguracji — ochrona uaktywnia się automatycznie.

W skład pakietu AVG 2011 Internet Security wchodzi także Zapora AVG, AVG Anti-Spam i AVG Identity Protection oraz ochrona sieci społecznościowych. Pełny opis produktu znajduje się na stronie producenta.

Ceny rocznej, jednostanowiskowej licencji na AVG Internet Security 2011 wynosi 162,96 zł.