Oprogramowanie może być używane wyłącznie do osobistych, niekomercyjnych celów

CorelDRAW X5 dla studentów i użytkowników domowych

Corel

Nowy pakiet graficzny CorelDRAW Graphics Suite X5 jest wyposażony w narzędzia do przygotowywania różnorodnych projektów — od grafik internetowych i wzorów na koszulki po logo, kartki, plakaty i ulotki. Wersja Home & Student charakteryzuje się znacznie niższą ceną – jedynie 99 euro, i to z licencją na instalację oprogramowania na trzech komputerach domowych.

Do pakietu dołączono 1300 obrazków clipart, 14 szablonów projektów oraz ponad 140 czcionek OpenType. Nowe, wbudowane narzędzie do przeszukiwania zawartości Corel CONNECT, umożliwia wyszukiwanie grafik, szablonów, czcionek oraz obrazków na komputerach oraz na wybranych stronach internetowych.

Ponadto pakiet zawiera nowe efekty fotograficzne, takie jak Żywość, zwiększający intensywność kolorów, i Filtr fotograficzny, symulujący właściwości różnych filtrów aparatu. Kolejna przydatna cecha to możliwość uzyskiwania grafik internetowych w prawidłowej postaci już za pierwszym razem, dzięki nowemu trybowi widoku pikseli oraz oknu dialogowemu Eksport dla Internetu.

Do programu dołączono drukowany, kolorowy podręcznik wprowadzający oraz dwie godziny szkoleniowych nagrań wideo, dzięki którym można łatwo i szybko rozpocząć pracę.

Pakiet CorelDRAW Home & Student X5 zawiera:

  • CorelDRAW X5: intuicyjna aplikacja do tworzenia ilustracji wektorowych i układów stron.
  • PHOTO-PAINT X5: profesjonalna aplikacja do edycji obrazów.
  • PowerTRACE: narzędzie pozwalające szybko i dokładnie przekształcać mapy bitowe w edytowalne grafiki wektorowe.
  • CAPTURE: narzędzie do przechwytywania zawartości ekranu komputera jednym kliknięciem.
  • CONNECT: wbudowane narzędzie umożliwiające błyskawiczne wyszukiwanie grafik, szablonów, czcionek i obrazków na komputerze oraz w wybranych witrynach internetowych.
  • PhotoZoom Pro 2: moduł dodatkowy umożliwiający zachowanie jakości przy powiększaniu zdjęć cyfrowych w programie PHOTO-PAINT (wymagana rejestracja).

Ceny i dostępność:

Pakiet CorelDRAW Home & Student Suite X5 jest teraz oferowany w sugerowanej cenie detalicznej 99 euro (z VAT). Co ciekawe, na naszym rynku oprogramowanie można nabyć taniej, niż wynikałoby to z przelicznika walut, bowiem za 370 złotych.