Niedroga płyta główna dla graczy

Multimedialna płyta główna z USB 3.0 w dobrej cenie

Gigabyte dodaje do swojej oferty nową płytę główną, która oprócz chipsetu Intel X58, gniazda dla procesorów Core i7 i złącz USB 3.0, została wyposażona w naklejkę z dość niską ceną.

Płyta główna Gigabyte GA-X58-USB3 w formacie ATX została wyposażona w kombinację chipsetów Intel X58 i ICH10R, gniazdo LGA 1366 dla procesorów Core i7, sześć gniazd pamięci trójkanałowej pamięci DDR3-2000, dwa sloty PCI-Express x16 z obsługą technologii SLI i CrossFireX, nowy interfejs USB 3.0 (sztuk dwie) oraz dwanaście starszych portów USB 2.0, a także sześć złącz SATA 3.0 Gbps, 7.1-kanałowy dźwięk oraz funkcję DualBIOS. Dodatkowo do dyspozycji użytkownik otrzyma technologię 3x USB Power Boost, która poprawia kompatybilność z urządzeniami USB o dużej energochłonności oraz technologię On/Off Charge do szybkiego ładowania iPhone’ów, iPodów i iPadów.

Pomimo swojego przeznaczenia dla graczy i entuzjastów najnowszych technologii, płyta główna jest relatywnie niedroga. Ba! Producent zapewnia, że jest najtańsza w swojej klasie. Kosztuje bowiem 710 złotych.

Nam udało się znaleźć ją nawet za 499 złotych, jednak nie jesteśmy pewni, czy to nie przypadkiem „chochlik” drukarski. Jak któryś z naszych Czytelników sprawdzi, niech da znać! Namawiamy oczywiście tylko tych, którzy akurat polują na dobrą płytę główną dla procesorów Core i7:)

Zajrzyjcie też do naszego rankingu płyt głównych LGA 1366!

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.