Nokia wyzłośliwia się na HTC

HTC i Nokia postanowiły zorganizować konferencje w tym samym czasie w tym samym mieście. Fiński producent przygotował specjalny "pakiet" dla tych, co zwieją z Nokia World na rzecz HTC.

Nasz londyński korespondent w osobie Kostka, rozdarty pomiędzy Nokia World i konferencją HTC, postanowił połączyć przyjemne z pożytecznym i udać się na obie. Nokia postanowiła być nieco złośliwa i, przewidziawszy ten ruch, „pojawiła się” również na konferencji HTC. Przed wejściem na konferencję stoi grupa hostess promujących Ovi Mapy i kierujących uprzejmie do HTC, tłumacząc, że następnym razem jak konkurent zorganizuje konferencję, warto skorzystać z nawigacji Nokii by do niego trafić.

Dodatkowo, każdy kto „zwiał” z Nokia World do HTC dostał „kanapkę HTC” (Ham, Tomato & Cheese), batonika na ożywienie, piankowy palec by „mieć szansę być zauważonym przez prowadzącego konferencję podczas zadawania pytań”, długopis i notatnik do rysowania „by się nie zanudzić” oraz zatyczki do uszu i maskę na oczy, by „przyciąć komara podczas interesujących nowości”.

Lubimy złośliwy PR, więc Nokii gratulujemy! Aczkolwiek coś czujemy, że konferencja HTC będzie jednak ciekawsza…

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.