Już dziś firmy będą mogły kupić Office'a 2010. Użytkownicy detaliczni - wkrótce

Ostatnia szansa na tańszego Office’a 2010

Jeszcze tylko do 30 września kupując i aktywując pakiet Office 2007 można skorzystać z programu Gwarancji Technologii Office, po czym zaktualizować go bezpłatnie do wersji 2010.

Gwarancja Technologii obejmuje zarówno zakupione pełne pakiety Microsoft Office 2007, jak również pojedyncze programy wchodzące w ich skład oraz Microsoft Project 2007 i Microsoft Visio 2007. Program daje wszystkim kwalifikującym się użytkownikom prawo pobrania z witryny Microsoftu produktu w wersji 2010 bez dodatkowych opłat. Cały program jest prowadzony poprzez dedykowaną stronę internetową, a produkty są udostępniane w formie plików do pobrania.

Korzystając z programu Gwarancji Technologii użytkownicy zyskują nie tylko bezpłatną aktualizację pakietu do wersji 2010, ale również programy, których nie posiadali w swoich starszych wersjach. Przykładowo, uaktualnieniem dla najbardziej podstawowych wersji pakietu 2007, czyli Office Basic lub Office Standard jest Office dla Użytkowników Domowych i Małych Firm. Zatem przy aktualizacji użytkownicy otrzymują dodatkowo odpowiednio trzy lub dwa programy (m.in. Outlook), wchodzące w skład wersji 2010.

Aby skorzystać z programu Gwarancji Technologii Offcie 2010 należy:

  1. Najpóźniej do 30 września br. nabyć i aktywować pakiet Office 2007 (lub nowy komputer z preinstalowanym pakietem Office 2007).
  2. Posiadać konto Windows Live ID.
  3. Zgłosić się do programu i w przypadku pozytywnej weryfikacji, pobrać oprogramowanie w wersji 2010 przed 31 października br. z tej strony internetowej
0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.