Chyba najczęściej wymieniane urządzenie elektroniczne...

[UPDATE x2] Wymień smartfona na nówkę sztukę bez pośredników

Sklep Tions Technology wprowadził bardzo ciekawą promocję, która pozwoli zaoszczędzić nieco czasu. Chcesz sprzedać komórkę by kupić coś nowego? Nie musisz: po prostu wymień stary sprzęt na nowy.

Tions Technology wprowadził do swojej oferty ciekawą promocję. Jeżeli masz telefon i jest on sprawny, a chcesz go sprzedać, by cię było stać na coś, co akurat jest w ofercie tego sklepu, to zapomnij o Allegro czy komisach. Tions odkupi od ciebie urządzenie i sprzeda ci swoje po odpowiednio obniżonej cenie.

Jaki jest przelicznik? Przeprowadzamy właśnie symulowany zakup. Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do tego newsa za jakieś trzy godziny, zobaczymy, jaki mają przelicznik…

Aktualizacja 1: Nie są wymieniane telefony komórkowe, a tylko smartfony

Aktualizacja 2: No i po eksperymencie. Zaproponowaliśmy firmie naszą używaną Samsung Spica i5700 w idealnym stanie. Chcieliśmy w zamian Samsung Galaxy S. Oto, co nam zaproponowano:

  • Za Galaxy S oddanego w tym samym programie, a zatem używanego, ale sprawdzonego w serwisie i z wystawioną gwarancją, zapłacimy 1 099 zł
  • Za nową, nieużywaną, zapłacimy 1 399 zł

No cóż, używaną i5700 w idealnym stanie znajdziemy na Allegro za co najmniej 400 zł. Z kolei Galaxy S, „nówka sztuka”, kosztuje około 1 500 zł. Innymi słowy, jest to niewątpliwie wygodne rozwiązanie, ale średnio atrakcyjne z ekonomicznego punktu widzenia. Dla niektórych jednak i tak może okazać się atrakcyjna.

[AKTUALIZACJA] Szczegóły oferty

Po odbyciu rozmowy z przedstawicielem sklepu Tions.pl możemy przedstawić wam więcej szczegółów oferty „Wymień się, a zamień się”.

  • Oferta dotyczy wymiany smartfonów z systemami operacyjnymi Android, iOS, Symbian S60 v5 (dotykowe!), Windows Mobile (dotykowe), WebOS, Maemo. Sorry, użytkownicy urządzeń z Bada i Brew.
  • Oddając swój telefon możemy wymienić go na urządzenie używane, pochodzące z programu wymiany (czyli od kogoś, kto tak jak my oddał swój stary sprzęt) albo „nówkę sztukę” od dystrybutora. W pierwszym przypadku oczywiście zapłacimy mniej.
  • Urządzenia pochodzące z programu wymiany są sprawdzane, a w razie wątpliwości dokładnie testowane przez sklep Tions, który przejmuje zapewnienie obsługi gwarancyjnej.
  • To, jaką ochronę gwarancyjną uzyskamy kupując używane (pochodzące z programu wymiany) telefony zależy od producenta, wieku i stanu urządzenia. Niektóre z nich, wśród których będą wszystkie urządzenia HTC za wyjątkiem pochodzących z poza Polski i modeli już nie produkowanych) będą miały gwarancję przedłużoną do pełnych dwóch lat. Przedłużanej gwarancji na pewno nie będą miały żadne urządzenia Nokii.
  • Każde kupowane urządzenie pochodzące z programu wymiany będzie miało gwarancję nie krótszą, niż 12 miesięcy.

A teraz samo clou – ceny:

Chcemy dostaćHTC Desire używany (z programu wymiany)HTC Desire nowySamsung Galaxy S używany (z programu wymiany)Samsung Galaxy S nowy
Oddajemy
Nokia N97 dopłata 699 zł dopłata 999 zł dopłata 799 zł dopłata 1099 zł
HTC Hero dopłata 849 zł dopłata 1149 zł
0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.