HTC Desire HD waży 164 gramy wraz z baterią, a mierzy 11,8 mm grubości

Zobacz, co potrafi HTC Desire HD

W Sieci pojawił się filmik, prezentujący niemal wszystkie zalety nowego smartfona HTC - Desire HD. Zobacz, co potrafi urządzenie z systemem Android 2.2 i interfejsem HTC Sense.

Oficjalnie zaprezentowany w ubiegłym tygodniu HTC Desire Hd, teraz debiutuje przed obiektywem kamery. W Sieci pojawił się bowiem filmik, promujący nowego smartfona tajwańskiego producenta. Urządzenie, oparte na systemie operacyjnym Google Android 2.2, wzbogacono o najnowszy interfejs użytkownika HTC Sense.

W wyposażeniu nie zabraknie natomiast 4,3-calowego, dotykowego ekranu Super LCD o rozdzielczości 800 x 480 pikseli, procesora Qualcomm Snapdragon nowej generacji z zegarem 1 GHz, łączności WiFi 802.11b/g/n, łączności UMTS/HSPA, a także 8-megapikselowego aparatu cyfrowego z autofokusem i funkcją kręcenia filmów HD, nawigacji Assisted GPS, 768 MB pamięci RAM oraz 1,5 GB pamięci flash.

Cena HTC Desire HD w momencie premiery na polskim rynku wyniesie 2500 złotych. Za takie wyposażenie niestety trzeba słono zapłacić. A wszystko to już w październiku 2010 roku.

Pełną specyfikację smartfona znajdziecie na stronie producenta, a teraz już obiecany filmik (również w wersji HD):

Doładuj swój telefon!

Doładuj swój telefon przez CHIP.pl! Możesz zapłacić kartą kredytową lub zrobić szybki przelew z jednego z 16 banków.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.