Zune... jak myślicie, będzie w Polsce?

Zune Pass pojawi się w Polsce przed iTunes?

Usługa Zune Pass, która jak dotąd była dostępna wyłącznie dla mieszkańców USA, ma się pojawić również w innych zakątkach świata. Nie wiadomo, czy będzie do nich należeć Polska.

Usługa abonamentowa Zune Pass ma, według niepotwierdzonych informacji, wkrótce zawitać na całym świecie. Microsoft ponoć ciężko pracuje by ją uruchomić we wszystkich zakątkach świata. W Wielkiej Brytanii ma ona ruszyć równo z premierą Windows Phone 7. Data premiery w innych krajach pozostaje nieznana. Wiemy również, że kraje obsługujące usługę Zune Video otrzymają jej odpowiednik w telefonach z systemem Windows Phone 7 nawet jeśli Zune Pass nie będzie do tego czasu dostępny.

Miesięczny abonament na Zune Pass w Wielkiej Brytanii ma kosztować 8,99 funta, zaś kwartalny 26,97 funta. Ale co to właściwie jest ów Zune Pass? Usługa pozwala na nieograniczony dostęp do kilku milionów utworów muzycznych dostępnych na Zune Marketplace. Sklep współpracuje z komputerami poprzez przeglądarkę a także z odtwarzaczem Zune HD, telefonami z Windows Phone 7 i konsolą Xbox 360. Użytkownicy mogą czasowo pobierać dowolną ilość plików, a na stałe do 10 utworów w ciągu miesiąca.

Chciałoby się zapytać: co ty na to Apple? Ale zanim włączy się u nas hurraoptymizm, poczekajmy, czy ta usługa w ogóle w najbliższym czasie do nas trafi…

0
Źródło: Neowin.net
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.