Acer Aspire 5745P – notebook z ekranem dotykowym

W serii Aspire 5745P zastosowano multidotykowy panel HD z podświetleniem LED oraz interfejs użytkownika Acer TouchPortal pozwalający na łatwe korzystanie z multimediów oraz zabawę.

Interfejs Acer TouchPortal został zaprojektowany z myślą o łatwym obsługiwaniu sprzętu oraz jest instalowany we wszystkich nowych urządzeniach dotykowych Acer, od smartfonów po notebooki i komputery stacjonarne All-in-One. Acer TouchPortal obejmuje pełny pakiet aplikacji dotykowych służących zabawie i rozrywce. Przesuwane menu w dolnej części ekranu zapewnia szybki dostęp do aplikacji dotykowych. Aby uruchomić aplikację, wystarczy przesunąć pasek, po czym przeciągnąć żądaną ikonę na ekran portalu.

Nowy notebook Aspire 5745PG jest wyposażony w wyświetlacz o przekątnej 15,6 cala o dużej jasności, rozdzielczości HD i formacie 16:9. Panel LCD Acer CineCrystal jest podświetlany diodami LED, co ma pozwalać zarówno na uzyskanie realistycznego obrazu o intensywnych brawach i wyraźnych szczegółach, jak i na zmniejszenie zużycia energii.

Różnorodnej klasy układy graficzne, wraz ze zoptymalizowanym systemem Dolby Home Theater trzeciej generacji mają umożliwić wyświetlanie dynamicznego obrazu oraz odtwarzanie realistycznych efektów dźwiękowych. Notebook Aspire 5745P może być wyposażony w napęd Blu-ray Disc. Ponadto, wbudowany port HDMI pozwala na łatwe podłączenie notebooka do telewizora z dużym ekranem.

Notebooki z rodziny Aspire 5745P są oparte na procesorach do komputerów przenośnych Intel Core i7, i5 oraz i3. Notebook jest wyposażony w łącze 802.11a/b/g/n Wi-Fi CERTIFIED, współpracujące z technologią Acer SignalUp, gigabitową kartę LAN, a opcjonalnie także w interfejs Bluetooth 3.0. Kamera internetowa Crystal Eye o rozdzielczości 1 280 x 1 024 pozwala na utrzymywanie kontaktów ze znajomymi oraz uczestniczenie w wideo-konferencjach.

Przykładowa konfiguracja:
Aspire 5745PG – Intel Core i5-460M (2.53GHz, 3MB L3 cache), 15,6″ HD Acer CineCrystal LED LCD, NVIDIA GeForce GT 420M 1G DDR3, 4GB DDR3,  500GB HDD, Acer Nplify 802.11b/g/n/N, kamera 1,3M pix, Windows 7 Home Premium 64-bit, cena 3 999 zł brutto

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.