LG Swift 7 z Windows Phone 7 – polska premiera juz 29 października!

LG również prezentuje swój pierwszy smartfon z systemem Windows Phone 7. Model Swift 7 z 3,8-calowym ekranem dotykowym TFT dostępny będzie na polskim rynku pod koniec października.

11 października jest bezsprzecznie dniem Windows Phone 7, dlatego LG oficjalnie zapowiada dwa nowe smartfony z nowym systemem Microsoftu na pokładzie – modele LG Swift 7 (LG-E900) i LG Swift Q, które na pozostałych rynkach sprzedawane będą pod marką Optimus. Na polskim rynku już 29 października zadebiutuje model Swift 7, wyposażony w 3,8-calowy, pojemnościowy ekran TFT LCD o rozdzielczości 800 x 480 pikseli.

W jego wyposażeniu znajdziemy ponadto łączność HSDPA 7.2 Mbps, procesor Qualcomm QSD8650 z taktowaniem 1 GHz, 512 MB pamięci RAM, 16 GB wbudowanej pamięci flash, 5-megapikselowy aparat cyfrowy z autofokusem, fleszem LED i funkcją kręcenia filmów HD, a także łączność WiFi 802.11b/g/n, port microUSB, Bluetooth 2.1+EDR, a także czujnik przyspieszenia, zbliżeniowy, oświetlenia oraz cyfrowy kompas.

LG Swift 7 posiada także szereg nowych funkcji. „Play To”, oparta na technologii udostępniania plików multimedialnych DLNA, pozwala użytkownikom bezprzewodowo wysyłać pliki multimedialne do innych urządzeń cyfrowych (np. telewizory czy kina domowe). „ScanSearch” to funkcjonalna aplikacja należąca do kategorii Augmented Reality, która łączy użytkowników ze światem informacji.

Dzięki skanowaniu, telefon wyświetlając realny obraz, przedstawia informacje w czasie rzeczywistym odnośnie pobliskiej restauracji, aktualnej pogody lub okolicznych sklepów, jak również do usług rozrywkowych i bankowych. Kolejną przydatną funkcją jest Voice-to-Text, która przekształca ludzki głos na tekst u umożliwia komunikację bez konieczności ręcznego wpisywania liter.

Na polskim rynku telefon LG Swift 7 będzie dostępny już od 29 października 2010r. Model LG Swift 7Q z wysuwaną klawiaturą QWERTY, nie jest na razie planowany na polskim rynku. Sugerowana cena detaliczna LG Swift 7 na rynku otwartym: 1899 złotych brutto

Telefony w pierwszym etapie będą dostępne u dystrybutorów m.in. Vobis, Komsa, Euro AGD RTV oraz w sklepie internetowym LG.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.