Office w chmurze już w wersji beta

Microsoft przedstawia Office’a w Chmurze

Microsoft

Dzisiaj w ręce użytkowników trafia wersja beta nowego pakietu Office 365, który pracuje w chmurze i jest przeznaczony dla przedsiębiorstw oraz przyszłorocznych studentów. Nowe oprogramowanie, łączące w sobie pakiety Microsoft Office, Exchange Online, Lync Online oraz SharePoint Online, ma zastąpić dotychczas funkcjonujące usługi – Business Productivity Online Suite, Microsoft Office Live Small Business oraz [email protected]

Nowy pakiet ma umożliwić użytkownikom komputerów PC i smartfonów szybki dostęp do dokumentów Office’a i kont Exchange, SharePoint oraz Lync, które tworzone były na innych maszynach.

Microsoft Office 365 dla firm z mniej niż 25 zatrudnionymi pracownikami, kosztuje po 6 dolarów miesięcznie za każdego użytkownika. Większe przedsiębiorstwa zapłacą natomiast od 2 do 24 dolarów miesięcznie za jedną osobę, w zależności od wybranego pakietu usług.

Wersja beta nowego Office’a w chmurze jest aktualnie testowana przez kilka tysięcy firm z 13 krajów na całym świecie. Pełna dostępność pakietu zaplanowana jest na przyszły rok.

Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Chcesz być na bieżąco z CHIP? Obserwuj nas w Google News