Nowe laptopy Della z technologią Nvidia Optimus

Do Sieci trafiły informacje na temat jeszcze niezapowiedzianych notebooków Della z linii XPS. Wszystkie trzy modele opierają się na platforma Calpella i są wyposażone w technologię przełączania grafiki Optimus.

Na okres świąteczny Dell przygotowuje nowa linię notebooków XPS, która nie została jeszcze oficjalnie zapowiedziana, ale przedwcześnie ujrzała światło dzienne. Modele o oznaczeniach XPS 14, 15 i 17 opierają się na procesorach Intel Calpella (Core i3, i5 lub i7), a wyposażone są ponadto w ekrany HD z podświetleniem WLED, chipsety Intel HM57, nawet do 16 GB pamięci RAM, nagrywarki DVD lub napędy Blu-ray, kamery internetowe o rozdzielczości 720p, głośniki zaprojektowane przez JBL, czytniki kart pamięci 9 w 1, a także pokaźną liczbę opcji odnośnie oddzielnych procesorów graficznych, wspieranych przez technologię automatycznego przełączania z grafiki zintegrowanej w procesorze.

Dostępne GPU to – GeForce GT 420M (1 GB pamięci) i GT 425M (2 GB) dla modelu XPS 14, GeForce GT 435M (2 GB) dla modelu XPS 15 oraz GeForce GT 435M (1 GB) lub GTS 445M (3GB) dla XPS 17.

Ceny i dostępność nowych notebooków Dell XPS, amerykański producent powinien ujawnić wkrótce.

Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.