Waszym zdaniem: Play jest najlepszym operatorem w Polsce

Wyniki ankiety "Którą sieć komórkową poleciłbyś znajomym"

„Którą sieć komórkową poleciłbyś znajomym?” to oczywiście nic innego niż „Która sieć według Ciebie drogi czytelniku jest najlepsza?”. Oczywiście zakładając, że lubicie swoich znajomych, ale  nie będziemy zagłębiać się w detale. Przejdźmy do Waszych odpowiedzi!

 Play numerem jeden

543 głosy zapewniły najmłodszej sieci na naszym rynku pierwsze miejsce, zostawiając konkurencję (nie za daleko) w tyle. Agresywna polityka Play jak widać przynosi wymierne sukcesy, do tego możliwość wyboru dowolnego smartfona w dowolnym abonamencie również brzmi dla geeków atrakcyjnie. Fajnym pomysłem jest również opcja wyboru konsoli Playstation 3 lub PSP zamiast nowego telefonu – pomysł zapożyczony chociażby z Wysp Brytyjskich. 

Co za różnica? Wszystkie sieci są w gruncie rzeczy takie same

510 głosów. Marketing, marketingiem, reklamy, reklamami, ale coraz trudniej skusić Was sloganami i kolorowymi folderami. I dobrze. Im bardziej wymagający konsumenci, tym rynek będzie tworzył atrakcyjniejsze oferty (a firmy ostrzej konkurowały między sobą). Kto wie, może już niedługo oferty polskich operatorów będą przypominały te angielskie czy amerykańskie. Tak trzymać.

3,4,5 miejsce w kolejności: Plus! Era i Orange

Plus (391 głosów) wyraźnie prowadzi wśród „starych wyjadaczy”, oferty abonamentowe tego operatora wydają się mieć z tym coś wspólnego – jednak poczekamy na opinie naszych użytkowników z abonamentem w tej sieci. Era i Orange miały bardzo wyrównane starcie: 296 głosów dla Ery i tylko 14 mniej dla Orange – z chęcią przeczytamy jakie według Was obie sieci mają zalety i wady. 
Dziękujemy za oddane głosy i zapraszamy do komentowania wyników!