Złodzieje ukradli 100 kopii gry CoD: Black Ops

Dwóch uzbrojonych złodziei, ukradło 100 kopii CoD: Black Ops

Dwóch, uzbrojonych w półautomatyczną broń napastników, okradło sklep GameStop w hrabstwie Harford County. Zamiast gotówki, wzięli jednak 100 kopii gry Call of Duty: Black Ops.

Rzecz miała miejsce w minioną sobotę, w hrabstwie Harford County. Pod wieczór, dwóch, wyposażonych w półautomatyczną broń mężczyzn, wtargnęło do sklepu GameStop, który właśnie miał być zamykany. Napastnikom nie chodziło jednak o pieniądze, bowiem z kasy nie wyjęli ani centa. Chodziło im o coś znacznie cenniejszego – cztery opakowania pełne kopii gry Call of Duty: Black Ops, która do sprzedaży miała trafić dopiero za kilka dni, we wtorek. Po dokonaniu kradzieży, mężczyźni uciekli białym mini-vanem.

Policja wciąż szuka sprawców, którzy po dokonaniu kradzieży, nie starali się przedpremierowo sprzedawać gry przez Internet. Być może znaleźli jakiś inny sposób na dystrybucję swojego łupu, jednocześnie unikając trafienia w ręce stróżów prawa.

Co ciekawe, to nie pierwszy, a nawet nie drugi przypadek tego typu kradzieży. Otóż 21 października także okradziono sklep GameStop, tylko w innej lokalizacji. Policja podejrzewa, że za obydwoma skokami stoją ci sami mężczyźni. Rok wcześniej, pewien mężczyzna z Meadville ukradł ze sklepu 100 kopii gry CoD: Modern Warfare 2. Jedyną różnicą jest to, że zrobił to już po rynkowej premierze gry.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.