LG Swift Plus mierzy 13,3 mm grubości

LG Swift Plus z Androidem 2.2 debiutuje w Polsce

LG wprowadza na polski rynek nowy smartfon z systemem operacyjnym Android 2.2 Froyo, który służyć ma użytkownikowi przede wszystkim do komunikacji ze światem.

LG Swift Plus o nazwie kodowej P500 opiera się na platformie Android 2.2 Froyo i umożliwia dostęp do ponad 100 tysięcy darmowych i płatnych aplikacji za pośrednictwem Android Market. Za pośrednictwem LG Swift Plus można także korzystać z mobilnych usług Google, takich jak Google Voice Search, Google Voice Actions, Google Googles, Google Shopper, czy Google Maps wraz z nawigacją. Smartfon zapewnia także synchronizację danych z kalendarzem Outlook oraz możliwość użycia go jako mobilnego hotspotu 3G.

Z czysto technicznego punktu widzenia, LG Swift Plus posaida 3,2-calowy, pojemnościowy ekran dotykowy TFT o rozdzielczości 320 x 480 pikseli, procesor z taktowaniem 600 MHz, 512 MB pamięci RAM, baterię o pojemności 1500 mAh (maksymalny czas rozmów 3G wynosi 450 minut), łączność WiFi 802.11b/g, Bluetooth 2.1+EDr, port USB 2.0, 3-megapikselowy aparat cyfrowy z autofokusem, 170 MB wbudowanej pamięci flash, gniazdo kart pamięci microSD (do 32 GB), a także nawigację A-GPS, czujnik zbliżeniowy, oświetlenia i ruchu oraz cyfrowy kompas.

Swift Plus (LG P500) jest już dostępny na polskim rynku, ale tylko w sklepie internetowym producenta. Cena to 999 złotych. Wkrótce powinien trafić także do oferty operatorów komórkowych.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.