Lubię poniedziałki: 10 odcinków CHIP TV, które musisz obejrzeć!

Lubię poniedziałki

Chip TV, jak niektórym z Was wiadomo, działa już od ponad roku. Przez ten czas, oprócz rzeczowych recenzji najnowszych gadżetów, zdarzyło nam się podejść do niektórych zagadnień na luzie – od czasu do czasu, nawet redaktorzy Chipa chcą nakręcić coś śmiesznego. W dzisiejszym wydaniu naszego cyklu Lubię Poniedziałki zebraliśmy 10 naszym zdaniem filmów, które warto obejrzeć. Oprócz standardowych „wpadek”, jest też kultowa sekcja obcego, redaktor przebrany za szejka, recenzja iPada (świeżo po premierze przepytaliśmy większość naszych redaktorów do czego służy to urządzenie), iPad jako deska do krojenia, 2 fanboy’i rywalizujących marek (sony vs microsoft) recenzujących X-Box Slim i na koniec perełka internetu – Bartek prezentujący niewielki ułamek swojej kolekcji egzotycznych urządzeń – przenośne konsole, o których mogliście w życiu nie słyszeć. Miłego oglądania!

1. Wpadki – część pierwsza

2. Wpadki – część druga

3. Motorola Aura w rękach redakcyjnego szejka – R’afallaha

Przedstawiciel Motoroli, który przyjechał z Aurą i nie odstępował jej na krok nie chciał skomentować przebrania Rafała, za to wyraz jego twarzy można spokojnie określić jako „bezcenny”…

4. Samsung Solid – unurzany w błocie

Błoto po nakręceniu tego odcinka, niestety przypadkiem wylądowało na podłodze. „Jak to – zalaliście studio, które jest na trzecim piętrze?” Było trochę śmiechu…

5. iPad – najlepsza deska do krojenia

iPad po premierze był wykorzystywany do różnych celów – robiono z niego deskorolki, miksowano w mikserach, grano w tenisa, ale nikt oprócz nas nie użył go jako deski do krojenia!

6. iPad w oczach redakcji

Oprócz świeżego podejścia Kostka, polecamy drugą część filmu – w której prawie cała redakcja wypowiada się „na świeżo” do czego służy iPad i czy jest fajny. Z perspektywy czasu niektóre opinie można skwitować co najwyżej uśmiechem;)

7. X-box Slim – na totalnym luzie

Co się stanie jeśli w jednym pokoju zamkniecie die-hard fana Playstation, ewangelistę X-Boxa i najnowszy model tej konsoli?

8. Alienware – sekcja obcego

W redakcji nie brakuje fanów fantastyki, więc kiedy dostaliśmy najnowszą zabawkę od ALIENware… Wołoszański, strefa 51, sekcja zwłok – jeśli jeszcze tego nie widzieliście, nie zwlekajcie ani chwili dłużej.

9. Przenośne konsole o których nigdy nie słyszałeś – cz. 1

Konsole przenośne to zaledwie ułamek ogromnej kolekcji sprzętu retro, którą Bartek od lat powiększa o kolejne „białe kruki”.

10. Przenośne konsole o których nigdy nie słyszałeś – cz. 1

Wiecie, że na to cacko wyszedł Resident Evil?