Nokia prezentuje dwa niedrogie telefony: C2-01 oraz X2-01

Do swojego portfolio, Nokia dodaje dwa nowe telefony komórkowe z ceną poniżej 100 euro. C2-01 posiada m.in. 3,2-megapikselowy aparat, a X2-01 pełną klawiaturę QWERTY.

Oferta fińskiego producenta rozszerza się o dwa budżetowe telefony komórkowe, które jednak mogą służyć nie tylko do dzwonienia. Model o nazwie C2-01 wyposażony jest w 2-calowy ekran TFT, łączność 3G, 3,2-megapikselowy aparat cyfrowy, radio FM, Bluetooth oraz gniazdo kart pamięci microSD z obsługą kart o pojemności do 16 GB. Telefon pracuje pod kontrolą platformy Series 40, a na rynek ma trafić w pierwszym kwartale 2011 roku w cenie około 70 euro (ponad 300 złotych).

Drugi z nowych modeli, X2-01, posiada natomiast 2,4-calowy ekran LCD o rozdzielczości 320 x 240 pikseli, sprzętową klawiaturę QWERTY dla wygodniejszej komunikacji, aparat cyfrowy VGA, łączność GPRS/EDGE, radio FM oraz gniazdo kart pamięci microSD (do 8 GB). Ten telefon ma zadebiutować jeszcze w tym roku, a jego cena wyniesie 80 euro przed opodatkowaniem. W przeliczeniu da to kwotę powyżej 350 złotych.

Doładuj swój telefon!

Doładuj swój telefon przez CHIP.pl! Możesz zapłacić kartą kredytową lub zrobić szybki przelew z jednego z 16 banków.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.