Przenośny sieciowy odtwarzacz multimedialny DP1 – mały, a sporo potrafi

Jego niewielkie rozmiary nie przekreślają dużych możliwości w zakresie odtwarzania wielu formatów wideo, audio i zdjęć, łącznie z multimediami w jakości Full HD 1080P.

LG DP1 to niewielkich rozmiarów (26,5 x 8,5 x 2,6 cm), sieciowy odtwarzacz multimedialny. Szerokie spektrum formatów wideo, audio oraz możliwość wyświetlania zdjęć, czynią z niego ciekawe uzupełnienie do domowej biblioteki multimediów. Z jego pomocą, obejrzymy film w 3D, w jakości Full HD czy też formacie DivX.

Poprzez DP1 możemy odtwarzać pliki w różnych formatach zapisane na innych nośnikach takich jak pendrive czy zewnętrzny dysk twardy. Jednocześnie, po podłączeniu go do sieci domowej przewodowej lub wifi możemy odtwarzać z jego pomocą zasoby zgromadzone na dysku sieciowym. DP1 posiada certyfikat DLNA – usługa ta ułatwia zarządzanie zbiorem plików mulitimedialnych zgromadzonymi np. na dysku sieciowym.

Dzięki bezprzewodowemu dostępowi do Internetu, użytkownicy mogą korzystać z zasobów takich portali jak YouTube, oglądać zdjęcia zamieszczone na galeriach Picasy jak również sprawdzić pogodę przez portal AccuWeather. Wszystko obsługiwane jest za pomocą pilota. Jeżeli chcemy jednak zobaczyć jakiś film, który jest nagrany na pamięci USB lub zdjęcia zgrane na karcie, wystarczy je umieścić w odpowiednim porcie i bez pomocy komputera oglądać na ekranie telewizora. LG DP1 został również wyposażony w złącze SCART (Eurozłącze), co umożliwia podłączenie DP1 nawet do starszego typu odbiorników które nie posiadają ani HDMI ani USB.

Multimedialny odtwarzacze LG DP1 jest dostępny na polskim rynku w cenie 499 PLN.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.