Samsung Zeal – dwa ekrany i zmieniające się przyciski w klawiaturze E Ink

Do sieci trafiły informacje na temat nowego telefonu Samsunga - model Zeal posiada dwa ekrany oraz dotykowe przyciski E Ink, które zmieniają zastosowanie w zależności od aktualnie użytkowanej aplikacji.

Jedna z usług informacyjnych operatora Verizon przypadkowo zamieściła w Sieci informacje na temat nowego telefonu „komunikacyjnego” firmy Samsung. Model o nazwie Zeal ma świetnie nadawać się do wszelkiego rodzaju komunikacji – od komunikatora, przez serwisy społecznościowe, aż po e-maile.

Przedni panel z niewielkim, zewnętrznym wyświetlaczem wyświetlającym podstawowe informacje, otwiera się zarówno w bok, jak i do góry, ujawniając nam nowatorską klawiaturę QWERTY, złożoną z kilkudziesięciu przycisków E Ink. Dzięki temu, telefon może zmienić układ wyświetlanych klawiszy (a konkretniej ich nazwy), dopasowując je do aktualnie uruchomionej aplikacji lub do sposobu w jaki otworzyliśmy telefon.

Wewnętrzny, główny ekran mierzy 2,6 cala i oferuje rozdzielczość 320 x 240 pikseli. Ponadto Zeal nie grzeszy parametrami – to raczej prosty, niedrogi telefon, który służyć ma przede wszystkim do komunikacji. Znajdziemy tu zatem 2-megapikselowy aparat cyfrowy, łączność Bluetooth, aplikację Skype Mobile czy gniazdo kart pamięci microSD. Zabraknie natomiast prawdopodobnie łączności 3G, zatem z Internetem łączyć się będziemy poprzez WAP 2.0.

Samsung Zeal ma wkrótce zadebiutować u operatora Verizon. Najprawdopodobniej jest ten sam model, który wcześniej ujawniony został pod nazwą Alias 2.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.