Dziesięć najlepszych filmików 2010 roku według internautów

10 najpopularniejszych klipów na YouTube’ie w 2010 roku!

Google opublikowało listę dziesięciu najpopularniejszych filmików 2010 roku. Po prostu musisz obejrzeć je wszystkie - to Twój internetowy obowiązek!

Tegoroczna lista najpopularniejszych klipów na YouTube’ie nie zawodzi, ale także nie zaskakuje. Na dziesiątej pozycji znalazł się absolutnie genialny Ken Block, szusujący i driftujący po torze swoim Focusem. Jeśli rozdziawicie buzię w 1 minucie filmu, szybko się pozbierajcie – dalej jest tylko lepiej! Na dziewiątym miejscu uplasowała się 3-latka, po uszy zakochana w Justinie Bieberze. Ten akurat film, dość średnio przypadł nam do gustu. Ósemka to trailer trzeciej części sagi Zmierzch – Zaćmienie.

Szczęśliwą siódemką jest genialny teledysk zespołu OK Go – po prostu trzeba go obejrzeć. Dalej mamy niecodzienne zjawisko atmosferyczne. Ok – tęcza, w dodatku podwójna, jest fajna. Ale komentarz jest bezcenny. Następnie mamy reklamę Old Spice’a, czyli coś dla Pań. Tuż za podium uplasował się dość nudnawy, owocowy filmik nawiązujący do Strasznego Filmu.

A oto pierwsza trójka: nr 3 to koncert genialnego nastolatka. Moim skromnym zdaniem, gdyby nie kiepska jakość dźwięku w kamerze, Greyson Chance brzmi lepiej od oryginału (Lady GaGi). Drugie miejsce należy do klipu parodiującego teledysk Ke$hy – Tik Tok.

Pierwsze miejsce to fantastyczny utwór „Bed Intruder Song”. Zapraszamy do oglądania (tu i na następnej stronie):

Miejsce 10: Ken Block

Miejsce 9: Fanka Biebera

Miejsce 8: Trailer „Zaćmienia”

Miejsce 7: Teledysk Ok Go

Miejsce 6: Podwójna tęcza

Miejsce 5: Reklama Old Spice’a

Miejsce 4: Pomarańczowy Wazzup

Miejsce 3: Cover Paparazzi w wykonaniu Greysona

Miejsce 2: Parodia Ke$hy

Miejsce 1: Bed Intruder Song

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.