ESET Cybersecurity, antywirus dla Mac OS X, w języku polskim

Udostępniono polską wersję językową ESET Cybersecurity, programu antywirusowego firmy ESET przeznaczonego do ochrony komputerów typ Mac. Bezpłatną wersję testową można pobrać już dzisiaj.

ESET Cybersecurity to aplikacja antywirusowa zbudowana na bazie popularnego systemu antywirusowego i antyspyware ESET NOD32 Antivirus, znanego posiadaczom komputerów typu PC. Program powstał w celu zabezpieczenia platformy Mac OS X przed złośliwymi programami oraz zapewnienia należytej ochrony użytkownikom, korzystającym z kilku platform sprzętowych. Dodatkowo, coraz częściej zdarza się, że zagrożenie przedostaje się na dysk twardy Maka i co prawda nie wyrządza szkody zainfekowanej maszynie, jednak aktywizuje się na komputerze PC, na dysk którego trafia wraz z plikami przeniesionymi z Maka. Dzięki ESET Cybersecurity ryzyko rozprzestrzeniania się zagrożeń pomiędzy platformami PC i Mac zostaje zmniejszone.

Ochrona zapewniana przez ESET Cybersecurity wykorzystuje zarówno bazy sygnatur zagrożeń jak i zaawansowaną analizę heurystyczną. Dzięki temu program ma zabezpieczać przed znanymi oraz nowymi, jeszcze niesklasyfikowanymi zagrożeniami. Dodatkowo ESET Cybersecurity ma charakteryzować się znikomym wpływem na wydajność komputera. Program pozwala na kontrolę oraz skanowanie i blokowanie zewnętrznych nośników danych, takich jak płyty CD/DVD czy pendrive’y.

ESET Cybersecurity wspiera systemy Mac OS X 10.5.x (Leopard) oraz Mac OS X 10.6.x (Snow Leopard). Program wymaga 35MB wolnego miejsca na dysku twardym.

Bezpłatna wersja testowa programu dostępna jest na stronie www.eset.pl w sekcji pobierz.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.