Lark FreeBook 7.0: 7-calowy, wielozadaniowy czytnik książek i dokumentów

W Larku grudniowa nowość z gorącego ostatnio segmentu rynku: na półki trafiło właśnie urządzenie Lark FreeBook 7.0 - czytnik elektronicznych książek i dokumentów.

FreeBook oferuje coś więcej niż e-książki: jest jednocześnie odtwarzaczem zdjęć i filmów oraz dyktafonem, ma także wbudowane radio FM. Czarne  urządzenie ma 7-calowy kolorowy ekran LCD (rozdzielczość 800 x 480), przyciski nawigacyjne oraz alfanumeryczną klawiaturę w układzie znanym z telefonów komórkowych. FreeBook ma 2 GB wbudowanej pamięci, gniazdo dla kart microSD o pojemności do 16 GB, złacze USB 2.0 i gniazdo słuchawkowe. Czytnik wyposażono w miniaturowy głośnik i mikrofon, a zasilanie zapewnia wbudowany akumulator litowo-jonowy (700mAh), działający bez ładowania przez około 4 godziny.

Lark FreeBook czyta elektroniczne książki i inne dokumenty zapisane w formatach m.in. txt, html, rtf, pdf. Multimedialne pliki – zdjęcia i filmy – mogą być zapisane w formatach: MP3, WMA, WMV, AVI, 3GP, FLV i MPEG4. Ciężar gotowego do pracy urządzenia to 305g a jego wymiary to 33x20x1 cm.

Sugerowana cena detaliczna Lark FreeBook 7.0  to 349 zł (z VAT). W komplecie, oprócz czytnika, użytkownik otrzymuje ładowarkę sieciową, kabel USB i słuchawki. Gwarancja 24 miesiące.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.