NaviExpert bezpłatny w okresie Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku

W dniach 23-27 grudnia oraz 31 grudnia-2 stycznia NaviExpert wprowadzi bezpłatny dostęp do swojej aplikacji.

Osoby, które zdecydują się w tym okresie skorzystać z NaviExpert, będą miały możliwość dostępu do wszystkich oferowanych przez nią funkcji, w tym funkcji omijania korków. Dodatkowo po wysłaniu SMS-a będzie można skorzystać z humorystycznego głosu lektorki o imieniu Dżoana. Nawigację będzie można pobrać z nowej strony internetowej NaviExpert.

„Powodem rozkodowania dostępu do naszej aplikacji nawigacyjnej jest chęć ułatwienia podróżowania w okresie Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku. Jesteśmy przekonani, że NaviExpert umożliwi osobom podróżującym samochodem, środkami komunikacji miejskiej czy przemieszczającym się pieszo, szybkie i komfortowe dotarcie do wyznaczonego przez nich celu. Liczymy, że dzięki naszej akcji jeszcze więcej osób zdecyduje się na wybór naszej aplikacji nawigacyjnej, przekonując się o jej użyteczności”

– mówi Andrzej Jaszkiewicz, Prezes Zarządu NaviExpert.

Aplikacja będzie odkodowana w okresie Świąt Bożego Narodzenia od czwartku 23 grudnia od godziny 18:00 do poniedziałku 27 grudnia do godziny 12:00. Z kolei w okresie Nowego Roku NaviExpert będzie dostępny od czwartku 30 grudnia od godziny 18:00 do niedzieli 2 stycznia do godziny 22:00. Aplikację nawigacyjną NaviExpert będzie można pobrać ze strony internetowej: http://www.naviexpert.pl/.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.