Odśwież analogowe wspomnienia ze Sweex Video Grabber

Z pomocą tego niewielkiego urządzenia można przenieść filmy z nośników analogowych (kasety VHS, Hi8 czy innych) na DVD lub zapisać je w formie plików wideo na komputerze.

Dzięki niezwykle konstrukcji,obsługa konwertera ma być dziecinnie łatwa. Urządzenie podłączamy do komputera poprzez port USB 2.0, a magnetowid, kamerę czy inne źródło obrazu za pomocą złączy S-Video lub Composite (cinch), podobnie stereofoniczny dźwięk poprzez wtyczki RCA (cinch).

Dołączone oprogramowanie Ulead VideoStudio 10 SE zapewnia możliwość  dowolnej edycji zgranego na dysk twardy komputera materiału wideo. Stosowanie efektów specjalnych,  dodawanie lub poprawa ścieżki dźwiękowej, dzielenie na podrozdziały, czy dodawanie napisów jest ponoć bardzo intuicyjne.

Video Grabber może także konwertować pliki wideo do formatu MP4, co pozwoli używać ich w odtwarzaczach MP4 czy telefonach komórkowych.

Sweex Video Grabber USB (MM030) kosztuje około 139 zł. Przy rynkowych cenie usług konwersji z VHS na DVD  jest to znikomy wydatek.

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją producenta, która może zostać przedłużona o dodatkowe 10 lat po rejestracji na stronie Sweex.com/12yearwarranty.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.