Przedpremierowa sesja zdjęciowa tabletów Asusa

Na targach CES, Asus pokaże najprawdopodobniej trzy nowe tablety. Dwa mają być oparte na systemie Windows 7, a jeden na Androidzie.

Asus postanowił podgrzać nieco atmosferę przed nadchodzącą premierą swoich tabletów z linii Eee, publikując w Sieci nowe zdjęcia trzech różnych urządzeń. Niepotwierdzonych informacji o tabletach Asusa jest w Sieci tak wiele, że ciężko określić, co właściwie tajwański producent zaprezentuje na targach CES 2011.

Jedno jest pewne – na początku stycznia zadebiutuje 12-calowy tablet PC o oznaczeniu Eee Pad EP121, który wyposażony jest w dotykowy ekran, procesor Intel Core i5, złącze HDMI, port USB, gniazdo kart pamięci microSD, kamerę oraz system Windows 7. Zgadujemy, iż jest to ten model ze zdjęć z pełną klawiaturą QWERTY.

Poza tym, Asus ma zaprezentować także tablety z ekranami o przekątnej 7 i 10 cali, oparte zarówno na systemie Windows 7, jak i Android. Najprawdopodobniej urządzenia z systemem Microsoftu wyposażone będą w procesory Atom, natomiast tablety z Androidem opierać się będą na platformie Nvidia Tegra 2.

Pewność uzyskamy jednak dopiero na początku stycznia, podczas targów CES 2011.

Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.