Przedpremierowa sesja zdjęciowa tabletów Asusa

Na targach CES, Asus pokaże najprawdopodobniej trzy nowe tablety. Dwa mają być oparte na systemie Windows 7, a jeden na Androidzie.

Asus postanowił podgrzać nieco atmosferę przed nadchodzącą premierą swoich tabletów z linii Eee, publikując w Sieci nowe zdjęcia trzech różnych urządzeń. Niepotwierdzonych informacji o tabletach Asusa jest w Sieci tak wiele, że ciężko określić, co właściwie tajwański producent zaprezentuje na targach CES 2011.

Jedno jest pewne – na początku stycznia zadebiutuje 12-calowy tablet PC o oznaczeniu Eee Pad EP121, który wyposażony jest w dotykowy ekran, procesor Intel Core i5, złącze HDMI, port USB, gniazdo kart pamięci microSD, kamerę oraz system Windows 7. Zgadujemy, iż jest to ten model ze zdjęć z pełną klawiaturą QWERTY.

Poza tym, Asus ma zaprezentować także tablety z ekranami o przekątnej 7 i 10 cali, oparte zarówno na systemie Windows 7, jak i Android. Najprawdopodobniej urządzenia z systemem Microsoftu wyposażone będą w procesory Atom, natomiast tablety z Androidem opierać się będą na platformie Nvidia Tegra 2.

Pewność uzyskamy jednak dopiero na początku stycznia, podczas targów CES 2011.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.