Samsung Wave II - niby druga generacja, a jednak zmiany są tylko na gorsze

Samsung Wave II już na polskim rynku

Samsung wprowadza na polski rynek drugą generację smartfona Samsung Wave. Nowy telefon będzie droższy, gorzej wyposażony, ale za to z nową wersją systemu bada.

Z reguły producenci wypuszczając na rynek nową generację swojego produktu, ulepszają go na wszelkie możliwe sposoby. Samsung ma jednak inną politykę i dlatego model Wave II S8530 jest gorzej wyposażony od swojego poprzednika, a dodatkowo będzie od niego droższy.

Nowy smartfon posiada 3,7-calowy ekran Super Clear LCD o rozdzielczości 480 x 800 pikseli, procesor Humming Bird z taktowaniem 1 GHz, łączność 3G, WiFi 802.11n i Bluetooth 3.0, nawigację Assisted-GPS, 5-megapikselowy aparat cyfrowy z lampą Power LED i funkcją kręcenia filmów w jakości 720p, 2, 8 lub 16 GB wbudowanej pamięci, czytnik kart pamięci microSD (do 32 GB) oraz bateria o pojemności 1500 mAh.

Jedynym ulepszeniem w stosunku do poprzedniego modelu jest aktualizacja oprogramowania bada os do wersji 1.2 (z nałożonym interfejsem TouchWiz 3.0). Wave II jest wykonany także ze stopu aluminium oraz hartowanego szkła.

Samsung Wave II powinien być dostępny w Polsce już, w sugerowanej cenie 1399 złotych. W sklepach jednak jeszcze go nie ma. Operator Play również deklarował dostępność nowego Wave’a od 22 grudnia, jednak na stronie operatora wciąż się nie pojawił.

Cenowego szaleństwa w Sieci Play jednak nie będzie – w najniższym abonamencie LongPlay Wave II ma kosztować 1299 złotych, a na kartę – aż 1799 złotych!

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.