Tajemniczy palmofon marki Sony Ericsson z Androidem 2.3 i wideorozmowami w HD

Ni stąd, ni z owąd, w Internecie pojawiły się nieoficjalne zdjęcia zupełnie nowego telefonu marki Sony Ericsson. Co więcej, nie został on wcześniej w żaden sposób przez tę firmę zapowiedziany.

Jeden z użytkowników Picasy wykonał kilkanaście zdjęć telefonem z 8-megapikselowym aparatem fotograficznym, oznaczonym jako LT15i. Dodatkowo, do jego konta powiązany jest inny użytkownik o loginie Rachael.tester. Rachel to nazwa kodowa Sony Ericsson Xperia X10. A do tego wszystkiego na zdjęciach widać telefon marki Sony Ericsson, którego nie znajdziemy w żadnym sklepie ani na żadnej ulotce promocyjnej. Co to więc wszystko znaczy?

Najprawdopodobniej patrzymy na konto testerów telefonów Sony Ericsson a widoczny na zdjęciach model to Anzu, czyli następca Xperii X10, który miał nosić miano X12, ale najprawdopodobniej zostanie nazwany Xperia Arc, Xperia Duo lub Xperia Neo. Jedno jednak nie pasuje: Anzu miał mieć 12-megapikselowy aparat. Więc albo zdjęcia są robione z ustawieniami niskiej szczegółowości, albo to coś jeszcze innego.

A co widać na samych zdjęciach? Zaokrągloną górną część obudowy, tak jak w Vivaz. W odróżnieniu od poprzedniego modelu, ten w owym zaokrągleniu mieści porty microUSB i audio jack. Na ekranie widzimy system Google Android 2.3 a obok ekranu niesamowicie dużą kamerę do wideorozmów.

Czyżby to tajemniczy Hallon?

0
Źródło: pocketnow.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.