To jest, czy nie jest iPad mini? Oto jest pytanie

Tajwański gwiazdor ma w rękach iPada mini

Jimmy Lin, tajwański wokalista, aktor i kierowca rajdowy w jednym, opublikował swoje zdjęcie z "iPadem mini" w ręku, dwukrotnie mniejszym od oryginalnego iPada.

To kolejny, niezbyt wiarygodny dowód na to, że Apple pracuje nad mniejszym tabletem. Jimmy Lin, tajwański piosenkarz, aktor i kierowca rajdowy, przykuł uwagę mediów, publikując swoje zdjęcie na swoim koncie w jednym z serwisów społecznościowych. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że w jego rękach, oprócz iPada o standardowej wielkości, znalazł się także znacznie mniejszy tablet – prawdopodobnie 7-calowy „iPad mini”.

Co prawda zdjęcie jest zbyt niskiej rozdzielczości, aby z całą odpowiedzialnością można było stwierdzić, iż jest to oryginalne urządzenie Apple’a z systemem iOS, to wyraźnie widać, że interfejs użytkownika jest co najmniej podobny, do tego oryginalnego.

Przypominając sobie słowa Steve’a Jobsa, który wyraźnie stwierdził, że mniejszy iPad nie wchodzi w grę, oraz zważając na fakt, iż „iPada mini” prezentuje tajwańska gwiazda potrzebująca rozgłosu, możemy założyć, że urządzenie jest jedynie udaną, tajwańską podróbką iPada.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.