Aportuj.pl: GPS dla psa

W Polsce dostępny jest już system GPS lokalizujący psy – Aportuj.pl. Usługa polecana jest przez największych specjalistów branży zoologicznej, treserów oraz posiadaczy psów myśliwskich.

Aportuj.pl pozwala na zlokalizowanie psa i otrzymanie dokładnych współrzędnych jego położenia. Usługa Aportuj.pl wykorzystuje urządzenia wyposażone w rozwiązania najnowszej generacji, umożliwiające korzystanie z sygnałów GPS. Dzięki temu bez problemu można uzyskać informację o dokładnej pozycji pupila, nawet w bardzo zagęszczonym urbanistycznie terenie.

Co oferuje Aportuj.pl?

  • Lokalizację pupila przez Internet lub aplikację mobilną dedykowaną  telefonom komórkowym.
  • Otrzymywanie sygnałów i informacji alarmowych na e-mail lub przez specjalny panel systemowy.
  • Lokalizację na mapach cyfrowych.

Jak działa system Aportuj.pl?

Pies zostaje wyposażony w specjalne urządzenie (wielkości pudełka zapałek) umieszczane na obroży w wodoszczelnym etui. Jest ono na tyle małe i lekkie (waży 90g), że, zdaniem producenta, nie jest uciążliwe dla zwierzęcia. Za jego pomocą uzyskujemy informacje o dokładnym położeniu pupila, która jest następnie przetwarzana na serwerach i ukazuje się w aplikacji internetowej oraz mobilnej. Usługa Aportuj.pl umożliwia namierzenie z dokładnością do 2-3 metrów.

Dzięki prostej obsłudze system lokalizujący Aportuj.pl może być używany przez osoby, które wcześniej nie miały styczności z tego typu urządzeniami.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.